עיצוב בית לאירוע פרטי

יש אנשים שמעדיפים לקיים אירוע בבית הפרטי שלהם, זוהי בקשה די מובנת מהסיבה הפשוטה כי אין כמו בבית ולקבץ את כל האנשים החשובים לנו עבור אירוע זה ולחגוג איתם יום מיוחד הינה אלטרנטיבה נהדרת שכל מי שיכול היה לבצע אולי היה בוחר בתור האפשרות המובילה.

זה לא ממש משנה אם מדובר בוילה גדולה או בחצר רחבה בה ניתן לקיים את האירוע, מה שחשוב הוא ההתאמה של סוג האירוע למקום ולכמות האנשים אשר צפויה להגיע.

במקרה כזה כדאי להכין את האזור המבוקש לחגיגה וחשוב לבצע זאת עם אנשים שזה מקצועם, על מנת להוציא את המקסימום מן המיקום וכדי שהאווירה תהיה נעימה וחגיגית דיה.

לבחור מעצב לאירוע פרטי

לרובינו אין ממש את היכולת לצוות כמה אלמנטים יחדיו ולהפוך אותם לנושא אחיד שמשתלב בצורה נהדרת עם המקום ועם סוג החגיגה, במיוחד אם יש לנו תקציב מאוד מסוים ואין לנו את הזמן הנדרש לארגון של כל האביזרים הנדרשים לסטיילינג לבית לקראת האירוע.

במקרה כזה רצוי להזמין בעל מקצוע, מעצב, שיכין את הסביבה לקראת האירוע בצורה שעונה לכל אחד מן הצרכים האישיים שלנו, והרי כל אחד מגיע עם צרכים אחרים.

  • הגדירו מראש את התקציב שיש לכם לשם פרויקט העיצוב.תשאירו חריגה של כמה אחוזים עבור דברים שיכולים להשתנות בהמשך הדרך וכן התארכות של העבודה במקרים יוצאי דופן שאינם בשליטה שלכם או של המעצב.
  • חפשו אחר מעצב שיש לו תיק עבודות עם דוגמאות שפונות לטעם האישי שלכם.
  • הביאו דוגמאות ממגזינים ונסו להעביר כמה שיותר מן האישיות שלכם אל העיצוב, כך לא תתקבלו בסופו של דבר עיצוב מנוכר שלא ירגיש לכם שלכם.
  • בצעו משא ומתן וגבו אותו בחוזה בו יהיו רשומים כל הסעיפים אותם ביקשתם ועליהם הגעתם להסכמה עם המעצב.

לסיום, השתדלו שלא להתרגש או להתרגז יתר על המידה והשתדלו ליהנות מכל התהליך לקראת אירוע המושלם שלכם, כאשר האורחים יגיעו והמחמאות לעיצוב יחד איתם.

תיהנו!

עיצוב אירוע