שמלות כלה

מגיע הרגע המיוחד הזה שבו כל אישה מדמיינת לעצמה איך היא רוצה להיראות בחופה, והדרך לקבלת המראה עליו חלמנו אינו דבר פשוט כלל וכלל.
בדרך אל שמלת הכלה המושלמת אנחנו יכולות לעבור על פני אינספור שמלות ולגלות שלא בהכרח השמלה עליה חלמנו היא זו שמציגה את הנכסים שלנו בצורה הכי אטרקטיבית, ושהמחירים של אלו שהכי אהבנו ללבוש היו פשוט יותר מידי יקרים!
אם כן איך כדאי להתכונן בצורה הכי טובה למציאה של שמלת החלומות?

תקציב – דבר ראשון חשוב כי נדע מהו התקציב הפנוי לרשותנו עבור השכרה או רכישה של שמלת כלה, לא לכולן יש את אותו התקציב הנדיב אולם ין זה אומר שהשמלה שתלבשי תהיה פחות יפה או מרשימה מן החברות היקרות שלה.
בררי מראש אלו סלוני כלות מציעים שמלות לטעמך בתקציב שלך ואל תשכחי שתמיד יש מקום למשא ומתן בפרט אם באותו סלון את גם עושה את התסרוקת והאיפור, מה שהופך את כל הסיפור לאטרקטיבי עבור סלון הכלות ועם מחיר שפוי יותר עבורך.

שמלת כלה

שמלת כלה מושלמת

גזרה – בואי נודה באמת, אנחנו לא נראות כפי שהיינו רוצות להיראות, ותמיד נמצא חלק שהיינו משנות, אין זה אומר שלא נראה יפות בחתונה, אלא אנחנו פשוט צריכות לדעת לעבוד עם מה שיש ולא מה שחסר, ובמיוחד לשם כך קיימות אינספור של גזרות, בדים ומחוכים שיכולים להפוך לשמלה אחת מושלמת עבורנו.
הקפידי להגיע עם ראש פתוח, מדדי כל מיני סוגים של שמלות ובדקי איך ניתן לעצב את השמלה כדי שתדגיש את כל מה שראוי להדגיש ותסתיר את מה שכדאי להסתיר.

נעליים – חשוב מאוד להתאים את הנעליים לשמלה ולהפך, בדקי כי אורך השמלה מתאים לגובה נעלי הכלה שתנעלי בערב, וכי העיצוב הכללי של הנעל מחמיא לשמלה שלך. אותו הדבר לגבי שמלה נוספת לריקודים וזוג נעליים נוסף לאותה מטרה.

הדבר האחרון שתרצי לקבל זה שמלה שתהיה ארוכה מידי ותתלכלך בקצוות שלה, שלא לדבר על כך שדבר זה יכול לגרום לך להיראות נמוכה יותר ממה שאת באמת.